• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Из*Еден-Дванаесет-ЦД

Из*Еден-Дванаесет-ЦД

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

ИЗ*ЕДЕН го носи првиот албум во Јапонија! Ова издание вклучува БОНУС ДВД со музика видео одлуки-На За Пазете се и седум музички спотови од нивните синглови објавени Во Јапонија. Исто така, вклучува правење-на снимки ОД ИЗ*Еден Јапонија 1 Фан Состанок. Из*Еден - Дванаесет (Верзија Б) (Вкл. ДВД) - Цд Издавачка Куќа : Универзална Јапонија. Музички Жанр : Посебен Интерес.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ