• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Урбан Официјален Полнач За Infini Нула Pro И Други Паметни Телефони И Таблети Од Типот C, USB C 18w Wallиден Полнач, USB-C ДО USB C 6ft Кабел, USB ДО USB-C кабел и Otg Пакет

Урбан Официјален Полнач За Infini Нула Pro И Други Паметни Телефони И Таблети Од Типот C, USB C 18w Wallиден Полнач, USB-C ДО

 
DEN 287.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Официјален Полнач На урбанкс За Infinix Zero X Pro и сите Други Телефони НА Google Pixel, Usb C 18w Wallиден Полнач, USB-C До USB C 6 FT Кабел, USB до USB-C кабел И Otg Пакет (4 Ставки). Официјален Адаптер За Полнач Урбанкс 18 W За Комплетен Комплет Гугл (4 ставки) • ОФИЦИЈАЛЕН КАБЕЛ ЗА БРЗО ПОЛНЕЊЕ УРБАНКС е Компатибилен Со уреди Од Типот Ц, Како што Се google Pixel 5 / 5a 5 G, pixel 3a/ 3 / 3 XL, пиксели 4a / 4 / 4 XL, Табулатор Pixel C, Google Chromebook Pixel, Nokia N1 Таблет, Samsung Galaxy S8 / S8+ /S9, GALAXY TAB S3, Забелешка 8, Забелешка 9, Lg v30, g6, V20, G5 И многу Повеќе. • СЕРТИФИЦИРАН ПОЛНАЧ и КАБЕЛ ЗА СИНХРОНИЗАЦИЈА јас кабелот За Полнење И Синхронизација На Урбанкс е СЕРТИФИЦИРАН ЗА ДА знаете дека е компатибилен со вашиот мобилен уред. Покрај тоа, Брзиот Полнач Урбанкс 18 W Ќе го наполни вашиот уред со Пиксели за само 15 минути и ќе ви донесе 7 часа употреба. • ИЗДРЖЛИВ КАБЕЛ ЗА ЗАМЕНА ОД 6 СТАПКИ е издржлив кабел Од Типот Ц До Типот Ц 6 стапки ОД УРБАНКС обезбедува 2,0 брзини на пренос на податоци за сигурно споделување на сѐ, од видео до фотографии и датотеки со податоци. • БЕЗБЕДЕН и СИГУРЕН јас должината На Стапалото 3 на овој USB кабел A ДО USB C го олеснува завиткувањето и складирањето во ранец или куфер. * Оригинал Од Урбанкс Јас Вклучува КАБЕЛ За Брзо Полнење USB Тип а До Тип Ц, Урбанкс Тип Ц До Тип Ц Кабел, Урбанкс Адаптер Тип Ц ДО USB 3.0 и Оригинален Брз Полнач Урбанкс 18w.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ