• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уникатни Поволни Цени Заграда За Колена Влошки За Патела Поддршка За Колена За Физички Вежби Големина Л

Уникатни Поволни Цени Заграда За Колена Влошки За Патела Поддршка За Колена За Физички Вежби Големина Л

 
DEN 908.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Уникатната Заштита На Заградата за Колена На Поволни Цени е изработена од добар најлон тоа може да обезбеди добар квалитет по евтина цена во исто време. Подлогата За Патела го опкружува вашето колено, двостраниот метален стабилизатор на пружината тесно се вклопува во зглобот на коленото, ја подобрува страничната потпора и ја одржува стабилноста на зглобовите, може да се користи за спортска заштита и олеснување на болката при работа и обезбедува голема удобност и стабилна компресија за зглобот на коленото. Иновативен стил, дизајн на ткаенина со висок растегнување, дише, брзо сушење и лесен.Повеќекратна спортска употреба, широко користена во кревање тегови, трчање, бејзбол, пешачење, одбојка, бадминтон, велосипедизам, скијање, кошарка, теретана, фудбал, фудбал, качување по карпи итн. Уникатни Поволни Цени 2 парчиња Држач За Колена Патела Влошки За Колена Поддршка За Физички Вежби Големина Л Изработен Од Најлон, дише, брзо сушење и лесен. Комбинацијата На сива и портокалова боја предизвика тенка и модерна. Подлогата За Патела го опкружува коленото со двостран метален пружински стабилизатор кој цврсто се вклопува во зглобот на коленото. Обезбедува голема удобност и стабилна компресија за зглобот на коленото. Големина : Вклучен Е Л. Пакет : 2 x Заштита На Заградата на Коленото.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ