• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
- Алатка За Усогласување на спојката-1 сплајн

- Алатка За Усогласување на спојката-1 сплајн

 
DEN 750.24

Количина на стоки
Достапно на барање

CTA 6222-Алатка За Усогласување На Спојката-1" x 24 Сплајн Сплајн Дијаметар : 1", Метрички Сплајн : 25.4000, Број На Шилести : 24, Пилот Дијаметар : .670, Метрички Пилот : 17.0180. Прецизна Алатка За Прецизно Усогласување На Дискот На Спојката И Пилот Лежиштето. Специјална Пластична Алатка За Вбризгување Со Вбризгување Е Точна Реплика На Влезните Вратила За Пренос. Одговара На Повеќето Патнички Автомобили, Лесни Камиони, Комбиња И Спортски Комунални Возила.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ