• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Росариви Очила За Сонце За Кучиња Заштита Од Абење На Очите Склопувачки Очила ЗА Миленичиња УВ Заштитни Очила СО Ремен

Росариви Очила За Сонце За Кучиња Заштита Од Абење На Очите Склопувачки Очила ЗА Миленичиња УВ Заштитни Очила СО Ремен

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис предметот е модерен и практичен очила за сонце за кучиња за миленичиња, кој прифаќа ЛЕЌА за КОМПЈУТЕР отпорна на кршење и против магла за добро да ги заштити очите на кучињата од УВ, ветер и остатоци. Прилагодливите ремени за глава и брада ги прават очилата што ги носат повеќето кучиња. Карактеристика-Боја : Розова. - Материјал : Пластика. - Големина : 17х5х2см. - Изработен од пластика со растеглив ремен, погоден за домашни миленици. - Ув заштитата ги спречува вашите миленици од штетни светла. - Поширок мост на носот, подлабока чаша за леќи и поцврсти рамки. - Модниот дизајн го прави вашето домашно милениче поубаво. - Прилагодливи ремени за глава и брада.Вклучен пакет : 1 х Очила За Сонце За Кучиња Изработени од пластика со растеглив ремен, погодни за домашни миленици. Ув заштитата ги спречува вашите миленици од штетни светла. Поширок мост на носот, подлабока чаша за леќи и поцврсти рамки. Модниот дизајн го прави вашето домашно милениче поубаво. Прилагодливи ремени за глава и брада.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ