• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дизни Филмови Лило & Бод Кошула Краток ракав, Дизни Бод Летна Кошула, Бод Копче До Кошула Божиќни Подароци За Деца Возрасни

Дизни Филмови Лило & Бод Кошула Краток ракав, Дизни Бод Летна Кошула, Бод Копче До Кошула Божиќни Подароци За Деца Возрасни

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Должина На Облека : Редовна. Должина на ракавот : Краток ракав. Тип На Затворање : Копчиња. Тип на издание : Лабава. Еластичност : Микро-Еластичност. Силуета : Х-Линија. Дебелина : Лесен. Активност : Одмор,Дневно,Патување, Одмор. Материјал : Полиестерски влакна. Деколте : Јака За Кошула. Шема : Дизни Бод. Стил : Секојдневен-Овие Хавајски Кошули Со Кратки Ракави беа направени од конструкција што дише лесна и удобна. -Редовно вклопување, лесно, затворање со копчиња низ целата кошула за печатење со раширена јака и краток ракав. - НЕ се намалува по миењето : кошулата нема да се намали по миењето со полиестер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ