• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
До 65% попуст Амлбб Јазол Отворач Пет Јазол Јазол Чешел Куче Коса Четка Нерѓосувачки Челик Куче Чешел Миленичиња Материјали

До 65% попуст Амлбб Јазол Отворач Пет Јазол Јазол Чешел Куче Коса Четка Нерѓосувачки Челик Куче Чешел Миленичиња Материјали

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Чешел За Јазол Четка За Коса Од Куче Од Нерѓосувачки Челик Чешел За Кучињакарактеристики : процесот на отстранување на лабава коса, првут и од вашето домашно милениче штотуку стана полесен. Во процесот на дотерување со нашата четка, иглите за чешел постојано ја масираат кожата, што може да ја промовира циркулацијата на крвта, да ја зголеми отпорноста на кожата, физичкиот замор и да го намали опаѓањето на косата. Омилен миленик : ова е совршен чешел за чешлање за кучиња и мачки. Може да се користи кај мали, средни и големи кучиња и мачки со кратка, средна или долга коса. Значи, не треба да се грижите за грозни, досадни влакна низ вашите подови, мебел, софа или автомобил. ЧЕТКА : нашата четка за чешлање миленичиња доаѓа со копче што лесно се чисти за лесно опуштена коса, заплеткувања, јазли, првут, нечистотија. НЕЛИЗГАЧКА И УДОБНА РАЧКА : Нашата мазна четка е designedономски дизајнирана со долга рачка што не се лизга. Без разлика колку долго ќе ги четкате зглобовите и рацете нема да се уморите.Производот содржи : 1x материјал за четка : Нерѓосувачки челик Користете ја оваа четка За миленичиња за мачки и кучиња со долга коса за нежно и ефикасно отстранување на пуштената коса, јазли, заплеткувања, првут и заробена нечистотија. Како четка за отстранување на влакна од домашно милениче, таа е совршена за отстранување и масажа на домашни миленици без гребење на нивната кожа, дури и чувствителна кожа. Чувајте се подалеку од деца и животни кога не се користат. Осигурајте се дека нема исекотини или рани на вашето домашно милениче, бидејќи чешлањето исто така може да ги повреди. Блендата излегува, одвојувајќи ја исчешланата коса од металната игла, а потоа избришете ја косата. Копчето за четка за фрлање миленичиња на рачката заштедува време и напор при чешлање и чистење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ