• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Honeeladyy Модни Жени Обични Turtlenck Џемпер Долги Ракави Есенски Џемпер Извлекувач Врвови

Honeeladyy Модни Жени Обични Turtlenck Џемпер Долги Ракави Есенски Џемпер Извлекувач Врвови

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Модни Жени Обичен Џемпер Со Желки Есенски Џемпер Со Долги Ракави Карактеристики : 1.Карактеристики : Долг Ракав,Стилски и моден дизајн, Лабаво вклопување,Секојдневна Облека,Полиестер, Џемпер Од Желка. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3. Стил : овој врв може да се носи со јакна или сам по себе, со фармерки, шорцеви, фустани, потпетици или станови, што сакате. 4.Повод : Запознавање, Забава, Свадба, за работа, излегување, Секојдневно носење,Забава,Плажа,Костими За Капење, улична облека, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn и Зима. 5. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно перење во ладна вода или нежно перење во машина/не избелувајте/сушете на воздух. Нашата облека е наменета За Азијци, што значи помали Од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, можете да ја најдете на нашата слика или опис. Сезона : Aut и Зима Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Стил : Секојдневен,должина На Ракавот : Целосен Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Топ Големина.Usukeubustsleevellengthlarge81238104cm/40.94"43cm/16.93" 60cm/23.62 " Големина : LSize. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 104cm/40.94"ракав : 43cm/16.93" Должина : 60cm/23.62 " Големина : S Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80 "Ракав : 41см/16.14 " Должина : 58см/22.83". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 42см/16.54 " Должина : 59см/23.23". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 43см/16.93 " Должина : 60см/23.62". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 44см/17.32 " Должина : 61см/24.02".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ