• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
колати Комбинезони За Жени Летно Копче За Плетење V Вратот Краток Ракав Еднобоен Ромпер Секојдневен Еластичен Струк Едноделни Кратки Комбинезони

колати Комбинезони За Жени Летно Копче За Плетење V Вратот Краток Ракав Еднобоен Ромпер Секојдневен Еластичен Струк Едноделни

 
DEN 79.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина, тоа ќе биде повеќе се релаксираат и удобно. €ПРИЛИКА} : женски секојдневни комбинезони погодни за носење во различни прилики, секојдневен комбинезон на отворено, коктел, забава, свадба, плажа, одмор, запознавање и така натаму, широкиот комбинезон за нозе целосно ја покажува вашата секси и елегантна форма.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ