• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Секојдневни Памучни Облеки Летни Кошули Со Долги Ракави И Шорцеви Комплети Кошула Со Долги Ракави + Шорцеви Со Врвки Со Висок Струк, М-2ХЛ

Женски Секојдневни Памучни Облеки Летни Кошули Со Долги Ракави И Шорцеви Комплети Кошула Со Долги Ракави + Шорцеви Со Врвки

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Се извинуваме за сите непријатности предизвикани. Нумеричката единица е " инчи", со 1 инч=2,54 см (сантиметри). Удобно и дише : Изработено од висококвалитетни ткаенини и фина изработка, удобно е и дише за носење. Висок струк и тенка кожа : дизајнот со висок струк и дизајнот на врвки го прават вашето тело потенко и ја покажуваат совршената кривина. Мода и разноврсност : комбинацијата на двете парчиња е поудобна, а дизајнот на набраздениот ревер е стилски и разноврсен, погоден за различни прилики.31")2 XL-124cm(48. Поради различните резолуции на мониторот, може да има некои разлики во бојата. Ве молиме строго следете ја табелата за да ја изберете големината и не избирајте директно според вашите сопствени навики.Шема : Еднобоен Поп Елемент : плисиран процес : Збрчкана ткаенина : Полиестер + Памучна Тежина : ,255-320гр Големина С, М, Л, XL, XXL Стил Тип : Темперамент Патнички Сет Стил : Комплет Панталони (Кошула Со Долги Ракави + Шорцеви) Тип На Ракав : Обична Должина На Ракавот : Должина На Панталони Со Долги Ракави : Боја На Панталони Со Пет точки : Бела, Портокалова, Црвена Роза, Зелена, Каки, Светлина виолетова, Розова, Црна, Темносина, светло сина, Светло Сива, светло Зелена, Жолта, Океанско Сина, Темно сива, црвена, кафе, темно зелена, Маслинесто Зелени Производи Топла ПРОДАЖБА ПОЕНИ : 1. Мода на личноста : дизајнот на набраздениот ревер и инспирацијата На Европските и Американските стилови ве прават поперсонализирани и модерни.Поради рачно мерење, може да има разлика од 1-3см во големина. Големина - - - - - - - - - Биста Должина -Должина На Ракавот - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Обем На Колкот S108cm(42. Повеќе опции за боја : овој сет нуди различни бои за избор за да ги задоволи потребите на различни потрошувачи. Обични кратки комплети дводелни памучни ленени комплети за жени, удобни И трендовски Карактеристики : 2 парчиња комплет шорцеви со долги ракави, памучни дводелни комплети, преголем стил, кошули со копчиња со долги ракави, шорцеви со висок струк, основни цврсти, прилагодливи Половини Женски Памучни кошули и шорцеви дводелни комплети обични кратки комплети за жени збрчкани кошули и шорцеви летни комплети пјс, изработени со дише, мек материјал, супер удобно за носење 2 парче дневна пижама комплети облека лабави кошули со копчиња шорцеви комплети за жени, совршени за лето, одмор, патување, одмор, одмор, прикривање на плажа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ