• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нортлајт 12 ЛЕД Осветлено Кино Светло Бо Со Букви И Броеви

Нортлајт 12 ЛЕД Осветлено Кино Светло Бо Со Букви И Броеви

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Секој еднаш во некое време, сите ние треба брз потсетник во нашите зафатени животи. Прикажете потсетници, инспиративни изреки или обврски со оваа забавна светлосна кутија. Совршен за студенти или детски соби!. Карактеристики : Правоаголна светлосна кутија со три линии за да креирате свои изреки. Доаѓа со 2 од секоја буква, симболи и броеви - повеќебојни. Претходно осветлени со топли бели лед светла. Може да се закачи на ѕидот или да се стави на врвот на масата. Удобен прекинувач за вклучување/исклучување на врвот. Може да се напојува со вклучен 5 V USB кабел или 6a батерии- (не се вклучени). Се препорачува за внатрешна употреба. Димензии : 8.75"H x 12"W x 2" D. Материјал(И) : ПЛАСТИЧНА батерија УПРАВУВАНА led осветлена кино светлосна кутија. Претходно осветлени со меки БЕЛИ LED светла; вклучени Букви, симболи и броеви. Удобен прекинувач за вклучување/исклучување. Потребни се батерии - не се вклучени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ