• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Soighxzc Солидна Боја Блузи Џемпер Јакна Долг Ракав Топол Елек Палто Пуловер Класична Надворешна Облека Женски Отворен Преден Кардиган

Soighxzc Солидна Боја Блузи Џемпер Јакна Долг Ракав Топол Елек Палто Пуловер Класична Надворешна Облека Женски Отворен Преден

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Никогаш Нема Да Бидете Надвор од Мода ,ќе добиете многу комплименти ќе бидете попривлечни од моделот .52"Sleeve : 47cm/18.67"Sleeve : 49cm/19.Повод : Носење На Отворено, Секојдневно, Канцеларија, Дневно, Одмор, Дом, Семејно Обединување; Погоден За Fall,зима и Пролет.76"Size : MBust : 112cm/44. Неговиот Лабав Стил На Вклопување Не Ја Избира Фигурата И Е Погоден За Луѓе Од Сите Возрасти.50"Length : 101cm/39. Рачно миење ладно, лежење рамно за сушење или хемиско чистење, ве молиме не избелувајте или пеглајте.90"Length : 103cm/40.55"Size : LBust : 116cm/45. Нега на облека : машина за перење.34"Size : SBust : 108cm/42.09"Sleeve : 48cm/18.29"Length : 105cm/41. Прилика : секојдневно носење, канцелариска работа, забава, запознавање, улично носење, празници. Стил : Долги ракави, едноставен дизајн, прикривање на мала еластичност, мек и удобен за секојдневен кардиган, совршен За Секојдневно Цела Сезона.Обичен Блок Во Боја Кардиган Кардиган Палто имаат следниве бои за избор : Светло Виолетова Плетена Кардиган/Сина Кардиган Со Долги Ракави/Џемпери Со Црвени Пруги Од Тули/Жолто Копче Надолу Кардигански Јакни/Зелени В Палта За Вратот/џемпери розова отворена предна кардиган/сива секојдневна облека со џебови сезона : Зима,Паѓачка : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : редовна Должина На Ракавот : тип На Шема Со Долги Ракави : Solid Size Bust Sleeve Length S108cm/42.34" Екстра Долги Кардигани За Жени Долги Кардигани За Жени Паѓаат Бели Долги Кардигани За Жени Долги Кардигани За Жени Лесни Зелени Долги Кардигани За Жени Буци Долги Кардигани За Жени Долги Кардигани За Жени Со Качулка Грди Божиќни Кардигани Џемпери За Божиќни Кардигани За Жени 2022 Божиќни Кардигани Плус Големина Есенски Кардигани За Жени 2022 Кардигани За Жени 2022 Трендовски Зимски Кардигани За Жени 2022 Fall Кардигани За Жени 2022 Трендовски Кардигани За Жени 2022 Долги Кардигани За Жени 2022 Кратки Кардигани За Жени 2022 Плус Големина.Материјал : џемпери од кардиган за жени изработени од 50% Вискоза, 30% 20% Полиестер, буци џемпери, мека ткаенина, секојдневно опуштено кардиганско вклопување, ЛИЛУЗОРНИ џемпери, создаваат за елегантен трендовски есенски стил!Упатство за перење : се препорачува миење Раце.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ