• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Безнадежен Мантил Повеќеслоен Кринолин Подуено Меурче Здолниште Фустан Со Кошула За Девојчиња

Безнадежен Мантил Повеќеслоен Кринолин Подуено Меурче Здолниште Фустан Со Кошула За Девојчиња

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис. Ова е детско долно здолниште за здолниште со меурчиња, вечерни фустани итн., кое е произведено со врвен материјал, доволно издржлив и практичен за употреба. Долната здолниште е удобна и пријателска за детската кожа. За разни фустани за забави за девојки, како што се наметка, фустан Од Лолита, облека за костими и друга облека. Карактеристики. - Боја : Бела. - Материјал : Ткаенина. - Големина : 35,00Х30, 00Х0, 50см/13, 76Х11, 79Х0, 20ин. - Изработени од врвни и лесни ткаенини, со удобно чувство на допир и добра текстура. - Погоден за сценски перформанси на мало девојче, косплеј, фустани со меурчиња, здолништа и многу повеќе. -Без влакненца, лесен и удобен, не е лесен за брчки по носењето. - Ова долно здолниште ќе го направи прекрасниот фустан попрефинет и тродимензионален. - Стилот е едноставен, белата боја е целосно усогласена и добро функционира со разни фустани. Изработени од врвни и лесни ткаенини, со удобно чувство на допир и добра текстура. Погоден за сценски перформанси на мало девојче, косплеј, фустани со меурчиња, здолништа и многу повеќе. Без влакненца, лесен и удобен, не е лесен за брчки по носењето. Ова долно здолниште ќе го направи прекрасниот фустан попрефинет и тродимензионален. Стилот е едноставен, белата боја е целосно усогласена и добро функционира со разни фустани.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ