• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
поставете Долга Наметка Кошула Панталони Одговара На Мека Мазна Африканска Облека За Забави За Мажи

поставете Долга Наметка Кошула Панталони Одговара На Мека Мазна Африканска Облека За Забави За Мажи

 
DEN 431.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа облека костуми е направен од мека мазна и пријателски за кожата ткаенина, тоа е долг ракав долга облека. Облечете се за да изгледате уникатно .овие врвови се за вашата забава и дневна облека. се пере во машина и е многу лесен за одржување.овој костум може да биде прилагоден, можете да ни ги дадете деталите за вашата големина за градите ,половината, колкот, за да можеме да го шиеме добро . Облека Панталони Костуми. Долга Облека. Африканска Партиска Облека.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ