• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ден На Независноста На мажите 3д Печатење Предни Копчиња Мек Дише Лабав Ревер Џеб За Градите Секојдневна Хавајска Кошула

Ден На Независноста На мажите 3д Печатење Предни Копчиња Мек Дише Лабав Ревер Џеб За Градите Секојдневна Хавајска Кошула

 
DEN 463.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Детали за производот : Должина : конвенционална должина на ракавот : краток тип на затворање на ракавот : погоден : лабава еластичност : малку еластичност дебелина : лесна активност : одмор, дневно, симнете се од работа, одмор, празничен материјал : полиестерски влакна : јака на кошулата : Ден На Независноста Факултет : 95% полиестер; 5% спандекс идеален подарок за денот На Независноста : нашата кошула За Денот На Независноста е за вашиот партнер, Совршен подарок за денот на независноста на пријателите и колегите. Среќен Ден На Независноста на сите забелешка : оваа врска е погодна за возрасни, ве молиме обрнете внимание на големината на изборот.Вклучен пакет : 1 Маица Џеб За Градите Краток Ракав за Возрасни. ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : Нашите маици се совршен подарок за вашиот партнер, пријатели и соработници. Забелешка : оваа врска е за возрасни, ве молиме обрнете внимание на големината на изборот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ