• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Cybrayd Флопи Обетка Зајаче Lolly Велигден Чоколадо Бонбони Мувла Со Упатство Упатство За Нашиот Чоколадо

Cybrayd Флопи Обетка Зајаче Lolly Велигден Чоколадо Бонбони Мувла Со Упатство Упатство За Нашиот Чоколадо

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој пакет водич за мувла и чоколадо доаѓа спакуван во запечатена, заштитна, чиста поли торба втисната со упатства За обликување на Сајбрејд заштитени со авторски права. Тоа е прва квалитетна, цврста пластична мувла направена од еден од водечките производители на калапи за бонбони и сапуници во Соединетите држави. Тој е издржлив и еднократно. Изработени од проѕирна петг пластика. Не за употреба со тврди бонбони. Не може да се мие во машина за миење садови. Фда одобрена за употреба со подготовка на храна. Не е погоден за деца под 3 години. Погоден за обликување чоколадо, путер, сапун и малтер. Пребарајте ја продавницата Cybrayd за сите ваши потреби за обликување чоколади и бонбони. 3 шуплини; Димензии по празнина : 4 -1/2 "х 1-3/4 "х 5/8"; капацитет На Шуплина во оз : 0,7. Бидејќи проѕирните пластични калапи лесно се гребат и собираат прашина, калапите На Сајбрејд се спакувани во запечатени, заштитни, чисти поли кеси. Пакетот доаѓа со нашата ексклузивна страница 40, водич за чоколадо со целосна боја : топење, обликување, полнење и украсување чоколадо, вклучително И 3Д чоколадо. Cybrayd мувла е направена во САД Од Petg Пластика одобрена ОД ФДА; за употреба со чоколадо, сапун, путер и малтер. Не е погоден за тврди бонбони и не е безбеден за миење садови. За сите ваши потреби за чоколадо/бонбони пребарајте ја продавницата Сајбрејд.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ