• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тармек Семејство Појавување Божиќ Пижами Во Собата За Мама Тато Деца Бебе, Долги Ракави Божиќ Печатени Блузи и Карирани Панталони Облека За Спиење Ноќна Облека Во ?

Тармек Семејство Појавување Божиќ Пижами Во Собата За Мама Тато Деца Бебе, Долги Ракави Божиќ Печатени Блузи и Карирани Панталони

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Божиќ Печатени Блуза Блузи+Панталони Божиќ Семејство Појавување На Пижами Сетфоден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет!Материјал : Тип на памучна и полиестерска шема : печатена јака : о-должина на ракавот : долг ракав : Модниот Стил и модниот дизајн ве прават попривлечни изработен е од висококвалитетни материјали, чувство на мека рака, без никаква штета на вашата кожа забелешка : ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,Благодарам за разбирањето!Внимание плз : Ако сте буцкасти, предлагаме да изберете поголема големина, благодарам.Содржина на пакетот : Врвови од 1 ПАРЧЕ+Панталони Од 1 ПАРЧЕ[Удобен Материјал] - Изработени Од полиестер, висококвалитетна графика, Удобен И мек материјал за блиско вклопување и удобно носење.Ќе ги загрее вашите момчиња и девојчиња оваа Празнична сезона!. [Божиќни пижами за Целото Семејство] - пижамите доаѓаат во големини за жени, мажи, момчиња, девојчиња, мали деца. Направете ја вашата празнична картичка најдобра досега со соодветни семејни пижами. [Празничен Божиќен Изглед] - Овие Божиќни Пижами за целото семејство имаат дедо Мраз и Снешко Елен Елен Снегулка графички. Секој сет се продава одделно. Направете го најблескавото присуство На божиќната забава со Пижами!. [Најдобар Божиќен Подарок] - овие соодветни парови и семејни пижами сигурно ќе бидат хит за одмор . Подарете им На саканата личност За Божиќ, родендени или други празници и која било друга посебна пригода што сигурно ќе ја сакаат!. [Достоен Купи] - СРЕЌЕН БОЖИЌ! Ви благодариме многу за изборот на нашиот производ, се надеваме дека сте задоволни со производот и услугата што ја добивте. Ако не сте задоволни, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме навреме и ќе ви дадеме задоволително решение.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ