• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Куриозити историки де ла мусик, комплемент нужесаир де ла мизик мизе ла порте де таут ле монд; [Врзана Кожа]

Куриозити историки де ла мусик, комплемент нужесаир де ла мизик мизе ла порте де таут ле монд; [Врзана Кожа]

 
DEN 624.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Презентирајќи Извонредно Издание Врзано За Кожа, стручно изработено од престижната организација "Ретко Библио" со Оригинална Природна Кожа која грациозно ги краси ' рбетот и аглите. Ланг : - фре, Страници 474, Печати На Барање. Неговата издржливост е обезбедена преку прецизна техника на врзување за шиење, подобрувајќи ја нејзината долговечност. Искрено се надеваме на вашето разбирање за предизвиците со кои се соочивме со овие книги. Привлечноста продолжува со Печатење Со Златни Лисја што додава допир на елеганција, додека Рачното Втиснување На заоблениот ' рбет дава уметнички талент. Истражете ГО ФОЛИО ИЗДАНИЕТО (12х19 Инчи) : Достапно на Барање. Нашата намера е уште еднаш да го понудиме овој вреден ресурс. Содржината на оваа книга е претставена во класично црно-бело. Втиснат на хартија со врвен квалитет. Меѓутоа, во одредени случаи, повремена заматеност, исчезнати сегменти или слаби црни дамки може да опстојуваат. Препознавајќи го нивното значење за читателите кои бараат увид во нашето историско богатство, ние вредно ги обновивме и повторно ги издадовме. Тим од професионалци стручно ја обработи секоја страница, деликатно зачувувајќи ја нејзината содржина без промена. Со нетрпение ги очекуваме вашите повратни информации, надевајќи се дека ќе ви бидат привлечни и великодушно ќе ги споделите вашите мисли и препораки.Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Повеќе Слики" и Известете Не За Вашиот Избор преку е-пошта. Одрекување од производ : Ве Молиме да бидете информирани дека, поради вродената природа на кожата како природен материјал, може да се забележат мали промени во бојата или текстурни варијации.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ