• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Крајната Стрипови ВУЛВЕРИН ТПБ # ВФ ; Марвел Стрип

Крајната Стрипови ВУЛВЕРИН ТПБ ВФ ; Марвел Стрип

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Точка : Крајната Стрипови вулверин тпб #1 Издавач : Марвел Корица Уметник : Аксел Торвениус Писател : Кален Бун Уметник : Дејвид Месина Настапи : Џејмс Хадсон Џуниор ("Џими" Хадсон) Како Вулверин Белешки : 1 појавување На Џејмс Хадсон Џуниор ("Џими"Хадсон) Како Вулверин Оваа ставка ОЦЕНУВА VF или подобро. Оваа листа содржи акции фото и информации од comicbase quing и quamen Computing Ultimate Стрипови WOLVERINE TPB #1 VF; Марвел Стрип.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ