• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хемотон Еднорог Форма Хрчак Скривалиште Кадифен Топла Куќа Кревет За Шиншили Глувци Зајак

Хемотон Еднорог Форма Хрчак Скривалиште Кадифен Топла Куќа Кревет За Шиншили Глувци Зајак

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис. Ако го сакате вашето мало милениче, можеби ќе треба да му дадете безбедно засолниште. Ако веќе имате кафез, потребна ви е оваа куќа за да се релаксираат или забавуваат. Тоа е прекрасна. пештера за вашите чувствителни мали миленичиња да се одморат, играат, кријат и спијат. И тоа може да им донесе чувство на сигурност. Карактеристики. - Материјал : Краток кадифен. - Големина : . 14. 00Х14. 00Х15. 00см/. 5. 50Х5, 50Х5, 89 инчи. - Изработени со квалитетен материјал. нема мирис, нема штета, нема избледување, безбеден и издржлив за употреба. - Малите миленичиња ќе сакаат да спијат, да се кријат и да дремат во оваа пријатна пештера. Тоа е исто така прекрасен декор за кафез за миленичиња. - Помогнете да се намали нивото на стрес и да се зголеми квалитетот на спиењето на миленичето, бидејќи истовремено ја оптимизирате нивната благосостојба. - Погоден за повеќето мали миленичиња, како заморчиња, хрчак, зајак, шиншили ,ed, стаорци и многу повеќе. - Преслатко. цртан дизајн, дополнителен украс за кафезот за вашето домашно милениче, изгледа толку шик и стилски. Направено со квалитетен материјал, без мирис, без штета, без избледување, безбеден и издржлив за употреба. Малите миленичиња ќе сакаат да спијат, да се кријат и да дремат во оваа пријатна пештера. Тоа е исто така прекрасен декор за кафез за миленичиња. Помогнете да се намалат нивоата на стрес и да се зголеми квалитетот на спиењето на миленичето, бидејќи истовремено ја оптимизирате нивната благосостојба. Погоден за повеќето мали миленичиња, како заморчиња, хрчак, зајак, шиншили ,ed, стаорци и многу повеќе. Симпатичен дизајн на цртани филмови, дополнителен украс за кафезот за вашето домашно милениче, изгледа толку шик и стилски.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ