• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Четка За Кафе, Четка За Мелница За Кафе Флексибилна Рачка Од Дрво За Врвот На Масата

Четка За Кафе, Четка За Мелница За Кафе Флексибилна Рачка Од Дрво За Врвот На Масата

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Четка за кафе, Четка За Мелница За Кафе Флексибилна Рачка Од Дрво За Врвна Маса Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Материјал За Четка За Кафе : Бука+Вештачки Влакна+Нерѓосувачки Челик Боја : како што е прикажано на сликата големина : Прибл.20, 5х2х2см / 8, 1х0, 8х0, 8ин Тежина : Прибл.45г/1.6 озапликација : За мелница за грав, Мелница за кафе И Пакет Во прав Список : 1 х Четка За Кафе Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Во опашката на рачката има висечко јаже, погодно за и чување. Направено со внимателно избрани квалитетни материјали, тој е издржлив и практичен. Високо еластични влакна, фини и флексибилни, лесни за сите видови ќорсокаци. допрете удобно, вашите раце. Погоден за мелница за грав, мелница за кафе и мал агол на горниот дел од масата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ