• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Шпорет За Ориз Отпорен На Силиконска Подлога Силиконска Подлога За Комерцијален Шпорет За Ориз

Шпорет За Ориз Отпорен На Силиконска Подлога Силиконска Подлога За Комерцијален Шпорет За Ориз

 
DEN 937.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристика : * сосема нов висок квалитет* Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив1. Изработени од силикон, отпорни на топлина, еднократно, издржливи, нема да апсорбираат вкус и мирис.2. Разумен опсег на решетка, ефикасна контрола на протокот на пареа, храната не апсорбира вода3. Оваа подлога против изгореници е погодна за комерцијални шпорети за ориз за да се спречат красти.4. Не е лесно да се намали, не е лесно да се деформира, безбеден и нетоксичен, еднократно спецификација : * Материјал : Силикон* боја : Бела* Големина : 18см, 20СМ, 25СМ, 26СМ, 28СМ, 33СМ, 35СМ, 37СМ, 40СМ* Количина : 1пцспакет Вклучени : * Листа 1 : 1 х силиконски падноти : 1. Поради различни фактори како што се осветленоста на мониторот, осветленоста на светлината итн., вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликата прикажана на веб-страницата.2. Ве молиме, дозволете мали рачни отстапувања на мерењето во податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. Шпорет За Ориз Отпорен На Силиконска Подлога Силиконска Подлога за Комерцијален Шпорет За Ориз.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ