• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кцмгмг Женски Беспрекорни Гаќички Меки Гаќички За Дишење Памук Со Висок Струк Долна Облека Со Цврста Боја Плус Големина ХХХЛ

Кцмгмг Женски Беспрекорни Гаќички Меки Гаќички За Дишење Памук Со Висок Струк Долна Облека Со Цврста Боја Плус Големина ХХХЛ

 
DEN 63.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 Половината : 60-80см/23.62-31.50"Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Половината : 64-84см/25.20-33.07"Големина : 2 XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 Половината : 68-88см/26.77-34.65"Големина : 3 XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 44 половината : 72-92см/28.35-36.22"ако сакате порелаксирано И ПОУДОБНО ЧУВСТВО, МОЖЕТЕ И СО ГОЛЕМИНА.Како да се мие : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење различни дисплеи имаат мали разлики во бојата. Не е важно.Одговара : Одговара на големината пол : Женскисе препорачува рачно миење со температура на водата од околу 30 степени.Што ќе добиете : 1 пар гаќички прилика : Секојдневно, Секојдневно моделот на оваа долна облека е многу посебен и нежен, што ќе додаде повеќе во вашиот дом дебелина на животот : Стандарден Стил : Секојдневен, Моден кога спиете дома, ќе се чувствувате многу удобно. Кцмгмг Женски Беспрекорни Гаќички Меки Гаќички За Дишење Памук Со Висок Струк Долна Облека Со Цврста Боја ПЛУС Големина ХХХЛ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ