• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пар Еластична Компресија Рака Ракави Слабеење Подобрување На Обликувачот Ракав Заштитни Надлактици Обликувач Ракав За Фитнес

Пар Еластична Компресија Рака Ракави Слабеење Подобрување На Обликувачот Ракав Заштитни Надлактици Обликувач Ракав За Фитнес

 
DEN 191.84

Количина на стоки
Достапно на барање

- Боја : Беж. - ВИСОК КВАЛИТЕТ : Изработен Со Растеглив Материјал. / ЗГОЛЕМЕТЕ ЈА ЦИРКУЛАЦИЈАТА на РАКАТА-Помага Да се Зголеми Циркулацијата на Крвта Низ Рацете За време на Тренингот или Движењето за Да Согорите Калории. Ова е пар ракави на рацете.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ