• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вирлсвеал Филтер Кеса Влечење Дизајн Топлина Отпорни Ткаенина Пиво Домашна Пиво Филтер Торба Вино Самостојни Алатки Партиски Материјали

Вирлсвеал Филтер Кеса Влечење Дизајн Топлина Отпорни Ткаенина Пиво Домашна Пиво Филтер Торба Вино Самостојни Алатки Партиски

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : како задолжително за домашна подготовка, оваа филтер кеса која се одликува со супер фина мрежа ви нуди голема помош во филтрирање на помали честички и ефикасно намалување на талогот. Или направете пиво или кафе, млеко и сок, овој производ го заслужува вашето прво размислување.Со удобен дизајн на врвка за влечење, оваа филтер кеса не обезбедува истурање и брзо чистење. Со предностите на еко-пријателски и храна одделение, можете безбедно да ја користите оваа филтер торба без да влијае на вкусот на beer.It изработен е од висококвалитетен мрежест материјал од ткаенина.Постојат 4 различни големини од кои можете да изберете.Овој производ е погоден за дома, домаќинство, кујна, дел, бар, итн.Име на ставка : Филтер Торбички Материјал : Мрежеста Ткаенинакарактеристики : Одделение За Храна, лесен За користење, Детали За Повеќекратна Употреба : S : 15cm x 20cm/5.91 "x 7.87" (Прибл.). М : 20см х 30см/7.87 "х 11.81" (Прибл.). Л : 30см х 45см/11.81 "х 17.72" (Прибл.). XL : 45cm x 60cm/17.72 "x 23.62" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Филтер Кеса како задолжителна за домашна подготовка, оваа филтер кеса која е опремена со супер фина мрежа ви нуди голема помош во филтрирање на помали честички и ефикасно намалување на талогот. Или направете пиво или кафе, млеко и сок, овој производ го заслужува вашето прво размислување. Со удобен дизајн на врвка за влечење, оваа филтер кеса не обезбедува истурање и брзо чистење. Со предностите на еко-пријателски и храна одделение, можете безбедно да ја користите оваа филтер кеса без да влијае на вкусот на пивото. Изработен е од висококвалитетен мрежест материјал од ткаенина. Постојат 4 различни големини од кои можете да изберете. Овој производ е погоден за дома, домаќинство, кујна, дел, бар, итн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ