• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уво Кука Bluetooth Безжични Слушалки,Не Уво Приклучок Слушалки Со Микрофон, Едно Уво Бучава Поништување СЛУШАЛКИ ЦРНА

Уво Кука Bluetooth Безжични Слушалки,Не Уво Приклучок Слушалки Со Микрофон, Едно Уво Бучава Поништување СЛУШАЛКИ ЦРНА

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис на производот боја : Црна, Сребрена, црвена, нбсп;1. [ДИЗАЈН НА ПРИКЛУЧОК ЗА НЕ УВО ]- верзијата За Слушалки е дизајн на кука За Уши, а не во уво, без оштетување на тапанчето.нбсп; Лесен за носење, одговараат за сите народи, не паѓаат кога трчаат. Носете во лево или десно уши, со очила е во ред. Со вграден микрофон е за Повик без Раце.2.[ ЕДИНИЦАТА ЗА ЗВУЧНИЦИ Е НАДВОРЕШНА] - Звучник близу до увото, но тоа не е внатре во увото, нема да го блокира ушниот канал. Слушање на околината за време на повик или музика, Побезбедно на патот или во некои сцени и повеќе преносливи за бизнис, работа.3.[ДОАЃА СО ДВА ОДВОЈЛИВИ ВРВОВИ за УШИ] - Погодни за левото и десното уши, врвовите на увото прават безжичните слушалки за уши да звучат поконцентрирано. Особено на бучно место, мора да носите совети за уши за да ја разјасните вашата музика и повици.4.[ЛЕСЕН ДИЗАЈН ]- Многу лесен, без притисок или чувство на болка при долготрајна употреба. Дизајн на ушна кука и ergономски дизајн, безжични слушалки прицврстени на увото, одговараат за сите народи, не паѓаат при трчање или возење.5.[Вградена литиумска батерија со високи перформанси] - 6 часа телефон со континуиран одговор, околу 6 часа време на свирење музика, 150 часа време на подготвеност. Bluetooth Слушалки Безжични. Слушалки со едно Уво Bluetooth со Микрофон. Намалување На Бучавата Стерео Безжичен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ