• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Верн 30 Вртливата Сива Фау Кожа И Орев Дрво Бар Столче

Верн 30 Вртливата Сива Фау Кожа И Орев Дрво Бар Столче

 
DEN 2080.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Соберете ги семејството и пријателите и седнете Ги Во Верн 30 " Сива Вештачка Кожа и Орев Дрво Вртливата Барстол Од Armен Живеење. Оваа прекрасна столица за шипки е изработена за да дише, со дупчиња назад, како и функционална, со функцијата за вртење од 360 степени за целосна подвижност. Тапацирот од вештачка кожа е мек, но издржлив - го покрива мекото седиште обложено со пена, давајќи ви изглед, чувство и долговечност што отсекогаш сте ги барале. Дрвениот стол назад и нозете се изработени за да бидат издржливи цврсти, правејќи ја целата работа за вас одржувајќи се себеси уште многу години. Верн има и дополнителен потпирач за нозе за дополнителна удобност. Достапно е и во 26" висина на бројачот и 30 " висина на шипката. ВРТЛИВА СТОЛИЦА-може да биде тешко изработка на совршена столица за нашите клиенти, ние секогаш размислуваме за најуникатните идеи за најдобро корисничко искуство. Обезбедувањето на овие карактеристики е еден начин на кој можеме да го направиме ова и да помогнеме да ги надминеме вашите очекувања. Прекрасната целосна функција за вртење од 360 степени овозможува максимална подвижност. Функцијата за вртење со мазно лизгање ви овозможува лесно да ги менувате насоките, правејќи ја оваа нова омилена столица во вашиот дом!. СТАБИЛНА и ЦВРСТА - оваа столица за шипки обезбедува поголема стабилност со голема основа што спречува какво било лулање или движење потенцијално предизвикано од користење на функциите за вртење или прилагодување на висината. Покрај тоа, оваа фантастична столица за шипки има капацитет за тежина до 250 килограми!. УДОБЕН ДИЗАЈН - оваа столица е дизајнирана со ergономски принципи; обликување околу грбот со широко седиште за дополнителна просторија. Меките перничиња обложени со пена нудат екстремна удобност, што помага да се поддржат и релаксираат грбот и телото.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ