• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Royallove Женска Лежерна Кошула Со Пуловер Со Долги И Кратки Ракави Уметнички Ретро Еднобоен Секојдневен Костум

Royallove Женска Лежерна Кошула Со Пуловер Со Долги И Кратки Ракави Уметнички Ретро Еднобоен Секојдневен Костум

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : Тркалезен врат, краток ракав, ракав за капење, кошули со пуловер, еластичен појас со вратоврска, странични џебови, џогери долги панталони, цврста боја, лабаво вклопување, дводелни лесни комплети за дуксери.31" Должина На Панталони : 90см/35.05" половината : 74cm/29.65"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 108СМ/42.24" Врвови Должина : 52см/20.98" колк : 110см/43.61"големина : xxxxl сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 133cm/52.99" врвови должина : 59см/23.43"големина : Xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 БИСТА : 118СМ/46,46" РАМО : 43СМ/16,93" ракав : 29см/11,42" врвови должина : 55см/21,65" половината : 70см/27,56" колк : 114см/44,88" должина на панталони : 91см/35,83"големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 123см/48.22"големина : xxxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 128cm/50.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови+1 ПАРЧИЊА Панталони 85% Памук, 15% Лен.33" РАМО : 47СМ/18.20" врвови должина : 57cm/22.02" Врвови Должина : 54см/21.50" ракав : 33см/12. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.43" РАМО : 44 CM/17. Носете го заедно : овој лабав секојдневен врв е стилски и лесен за облекување.72" ракав : 31cm/12.60" врвови должина : 58см/22. Прилика : Совршен За секојдневно секојдневно носење, семејство, спиење, спорт, теретана, јога, спорт, клуб, фитнес, одмор, плажа, одмор итн.16" Должина На Панталони : 88см/34.83" половината : 82см/32.39" РАМО : 45 CM/17.55" Рамо : 40см/15.61" должина на панталони : 94см/37.47" Половината : 58см/22.81" врвови должина : 56cm/22.49" рамо : 42см/16.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 103см/40.14" ракав : 27см/10.01"големина : хххххл Сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 138см/54. Нега на облека : измијте ја рачно или машина во ладна вода/закачете или исушете/не избелувајте.13" колк : 118cm/46.54" ракав : 28см/11.52" рамо : 41см/16.71" колк : 122cm/48.46" панталони должина : 92cm/36.11" ракав : 32см/12.86" колк : 130см/51.03" панталони должина : 93cm/36.04"големина : л сад : 8 велика Британија : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 113см/44.40"ви благодариме за вашето разбирање!1 инч = 2,54 cm Please дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,1.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ