• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Белавен Миленичиња Куче Фустани Цвет Овошје Печатење Погоден За Мали И Средни Кучиња, Меки Удобни Издржливи Слатки Црвени Л

Белавен Миленичиња Куче Фустани Цвет Овошје Печатење Погоден За Мали И Средни Кучиња, Меки Удобни Издржливи Слатки Црвени Л

 
DEN 241.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Тип на ставка : Домашна Облека За Миленичиња Сезона : Aut,Зима Големина : XS/S/M/L/XLColor : како карактеристика на шоуто : Издржлив Материјал : Полиестерска Целна Публика : Големина На Кучиња : Мала, Средна Големина : како што е прикажано карактеристики : 1. Ткаенината е удобна, пријателска за кожата, дише, погодна за загревање во зима и може да му даде на вашето куче висококвалитетен сон.2. Симпатичниот дизајн на моделот е многу погоден за вашето куче, што е добра декорација за вашето бебе.3. Уредните шевови и извонредната изработка ги прават манжетните удобни и го прават вашето домашно милениче поудобно.4. Хуманизиран дизајн, лесен за ставање и полетување.5. Има доволно големини за да изберете, за вашите пријатели да изберат.Пакетот Вклучува : 1 х облека за миленичиња : 1. Ве молиме дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење и 3-5 гр за разликата помеѓу различни бои.2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате, ве молиме дозволете.3. 1,00 см=0,39 ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе ви служиме од срце. Лесно за чистење : висококвалитетни џемпери може да се мијат и сушат во машина, растегливите ткаенини лесно се носат и полетуваат, машината се пере во иста боја, лесно се грижи и ги намалува проблемите со чистењето. Апликација : Погоден За мали и средни кучиња, како што се чивава, Пудлица, Папилон, Померанец, Јоркширски Териер, Бихон Фриз, Кокер Спаниел. Материјал : Полиестерска ткаенина, мека и удобна, вашето домашно милениче изгледа убаво и слатко. Дизајн : дизајнот без ракави на џемперот обезбедува удобно вклопување и лесен за носење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ