• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Терминална Автобуска Лента Со Проѕирен Капак 150а Дистрибуција На Енергија За Автомобил

Терминална Автобуска Лента Со Проѕирен Капак 150а Дистрибуција На Енергија За Автомобил

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава По Извор Од Пазарот На Џојбај.Опис. Оваа висококвалитетна терминална шина со капак е одлична за вашите потреби за дистрибуција на енергија и земја. Совршен за автомобилски, морски, рекреативни возила, мотоцикли, АТВ, камиони и други миш. апликации. Вклучените Терминали за Собирање На Топлина со Лепило ги запечатуваат вашите врски обезбедувајќи непропустлив печат дури и во најтешките средини. Карактеристики. - Боја : Избрани. - Материјал : ПБТ. - Големина : Околу 12, 00Х2, 00Х4, 30см/4, 72Х0, 79Х1, 69инч. - Одлично за автомобилска, морска, Р. в., мотоцикл и многу други апликации. - автобусот и пластичната обвивка обезбедуваат одлична отпорност на суровата околина. - Вклучува 6 лепило топлина смалуваат прстен терминали обезбедување на непропустлив печат на врски. - Автобуската лента е оценета на 150 Засилувачи и работи одлично за сите видови моќност и распределба на земјата. - Издржлива основа и капак ги штитат вашите жици додека лентата обезбедува исклучителна спроводливост и отпорност на корозија. Одлично за автомобилска, морска, Р. в., мотоцикл и многу други апликации. |Висококвалитетниот автобус и пластичната обвивка обезбедуваат одлична отпорност на суровата околина. |Вклучува 6 лепило топлина смалуваат прстен терминали обезбедување на непропустлив печат на врски. |Автобуската лента е оценета на 150 Засилувачи и работи одлично за сите видови моќност и распределба на земјата. |Издржлива основа и капак ги штитат вашите жици додека шипката обезбедува исклучителна спроводливост и отпорност на корозија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ