• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гас Брада Пенкало Умарбер Молив и Четка Машки Мустаќи Форма, Ефикасно Подобрување

Гас Брада Пенкало Умарбер Молив и Четка Машки Мустаќи Форма, Ефикасно Подобрување

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џојбај.Пенкало За Полнење Брада Молив За Раст Брз Камуфлажен Одгледувач На Коса Долготрајно ' Вашето Пенкало за Брада ќе ви ја даде најдобрата форма на брадата и нејзиниот совршено контуриран изглед; вашата крпена брада повеќе нема да биде дел од вашиот живот. Дизајниран со глава со четири вилушки за повеќе беспрекорен изглед. Започнете со цртање на брадата или мустаќите и продолжете да обојувате внатре рамномерно по саканата форма. за користење и отстранување, не, не исчезнува. Боја : Црна, Кафеава,Каки Спецификации : Материјал : Цевка Материјал : Абс Брада Пенкало Полнење : Вода Акрилик (оцет) ТИП AV кополимер, пропилен гликол, CI 19140, CI 42090, CI 16035, феноксиетанол Количина : 1 Компјутер Брада Полнење Pen Package Вклучува : 1 *Брада Молив Висококвалитетни и модерни производи. Погоден за секоја пригода. Бидете попривлечни, дефинитивно го заслужувате тоа. Најдобар подарок за вашето семејство, пријатели или љубовници. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ