• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници на јуниори пуловер за блокирање на бои

Без граници на јуниори пуловер за блокирање на бои

 
DEN 304.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите без граници на Juniors Pulverover Colorblock е сигурно дека ќе ви биде омилен џемпер оваа сезона! Овој пуловер е удобен и забавен. Ова се одликува со поло, јака, деколте со поштенски фонт и триколор дизајн. Носете го ова под џин јакна и пар со ладен пар патики за стилски, обичен изглед. Исклучиво на. Материјал : 80% рајон/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : поставена. Деколте : Распоредете јака. Затворање : стил на пуловер со затворање на четврт-зип. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за блок во боја. Поло -џемпер со бои на јуниори од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ