• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нема графички графички графички маици на памук-џерси

Нема графички графички графички маици на памук-џерси

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете незгодно момче на вашиот плакар! Оваа трендовски графичка маица од Jerseyерси од без граници има потресени детали за ладна завршница. Парот е кул графичка мета со искинати фармерки со широки нозе и чизми за зашилени пети за трендовски изглед. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : потресено детали. Графичка маица во Jerseyерси за јуниори од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ