• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници за кратки ракави за кратки ракави на јуниори

Без граници за кратки ракави за кратки ракави на јуниори

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесен за стил, совршен за носење во топло време. Напуштете го врвот на екипажот и одете на Beyond Basic Tee, без оваа граница да ја исмева маицата на вратот. Кратките ракави го истакнуваат вашиот ладен, обичен изглед бидејќи оваа маица брзо станува ваша врвна ротација. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. исмејувачки врат. Кратки ракави. Цврст тон. 51% памук/46% рајон/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Цврста маичка на вратот на јуниорите од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ