• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Грижа носи пријатели засекогаш графички мета

Грижа носи пријатели засекогаш графички мета

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Бидете удобни и елегантни во оваа грижа за графичка маица. Одликувајќи се со сините, розовите и зелените мечки што лебдат во облаците со виножито, нивните слатки изрази треба да ве насмеат. Удобно е да се носат цел ден и добро парови со која било облека, оваа кошула е достапна во повеќе бои и големини. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот . Грижа : Машината за миење и суво суво. Графичко печатено ме е обичен и оди со многу облеки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ