• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници на јуниори ја уништија маицата за боја на вратоврска со вратот

Без граници на јуниори ја уништија маицата за боја на вратоврска со вратот

 
DEN 342.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа тотално жлебна вратоврска боја од без граници додава разновидност на вашата гардероба. Чувајте го кул и случајно со оваа маица со врат со вратот со кратки ракави и детали за детали-тоа е покачен врв што надминува цврсти основи. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. v-врат. Детали за детали. Кратки ракави. Заврши за боја на вратоврска. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Помладиот В-врат за вратоврска за вратоврска од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ