• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Графичка маица на виножитото на јуниорите

Графичка маица на виножитото на јуниорите

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Дајте му на вашата облека забавен почеток со кул графичка маица MTV Rainbow! Дизајнирано со печатење во разговор на предниот дел, оваа мета е направена за комплименти со ткаенина за истегнување за ласкаво (и удобно) вклопување. Стилизирајте го со вашите омилени слаби фармерки и патики за училишни денови или легнете го со пријатни дното за релаксација за време на викендот. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт однапред; Препечатено печатење на вратоврска. © MTV. Сите права се задржани . маица за графички печати за виножито МТВ за јуниори.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ