• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
влажна н Дива Кристална Пештера Јасен Кварцен Парфем Ролери, Лекување

влажна н Дива Кристална Пештера Јасен Кварцен Парфем Ролери, Лекување

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Сакате да повикате добри намери и лековити вибрации? Сведок на универзумот оди во претерано возење на позитивна енергија со Нашиот Ролери За Парфеми Crystal Cavern ® во мултидимензионалниот Чист Кварцен Мирис. Секое шише е натопено со мали парчиња моќни кристали кои ја црпат енергијата на сонцето, морето и земјата за да привлечат лековита енергија и позитивни вибрации на вашиот пат. Воодушевете ги вашите сетила со возбудливи врвни ноти На Цитрус И Диња, кои отстапуваат место на срцевите ноти На Крин од Долината, Виолетова, Лаванда И Роза и водат во основните ноти на Мошус, Ирис И Пачули за навистина неодоливо миризливо искуство. Белешките за мирис вклучуваат : Врвни Ноти : Цитрус, Белешки За Срце Од Диња : Крин На Долината, Виолетова, Лаванда, Основни Ноти Од Роза : Мошус, Ирис, Пачули. Без Суровост, Без Глутен, Веган.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ