• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
31.5 Откачи Бамбус Модерен Висок Кат Вазна, Злато Металик

31.5 Откачи Бамбус Модерен Висок Кат Вазна, Злато Металик

 
DEN 1279.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете дизајнерски допир во вашиот домашен декор со оваа Златна метална предена Бамбусова Подна Вазна. Ексклузивните квалитети на подната вазна, како што се нејзиниот златен ефект, цврстиот дизајн и бонусните навестувања за природна убавина ќе го комплетираат изгледот на секоја просторија. Наполнете го со суви гранки по ваш избор за аранжман за кршење или прикажете го како што е за елегантна, модерна Големина на презентација : 12" W x 12" d x 31.5" H. Рачно Изработени од природен бамбус . Високо издржлив дизајн. Златниот дизајн додава навестување на софистицираност . Идеален за употреба со сушени или свилени декоративни цвеќиња, не користете со вода. Додадете дизајнерски допир во вашиот домашен декор со оваа Златна метална предена Бамбусова Подна Вазна. Ексклузивните квалитети на подната вазна, како што се нејзиниот златен ефект, цврстиот дизајн и бонусните навестувања за природна убавина ќе го комплетираат изгледот на секоја просторија. Наполнете го со суви гранки по ваш избор за аранжман за кршење или прикажете го како што е за елегантна, модерна презентација.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ