• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Uspridefurniture lisette 56.7 '' Velvet Square Arm Loveseate, сина

Uspridefurniture lisette 56.7 '' Velvet Square Arm Loveseate, сина

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Совршено парче за да ги одразувате вашите регални вкусови, овој Uspridefurniture Blue Loveseate, го прицврстува вашиот ансамбл за седење во безвременска привлечност. Изработен од дрво, овој дизајн дизајн удира ажурирана, чиста силуета со тесни квадратни раце и стапала на дрво. Смачкана кадифена тапацир ја носи гламурозната страна на овој тросед, додека исклучителни детали, вклучително и пена со висока густина, пополнете со пролетна поддршка, перничиња за цевки, и потпирач за грб со копче, го воздигнува дизајнот. Предметот доаѓа со 2 кутии. Отстранливи перничиња за седишта. Висина на седиштето (инчи) : 18.5. Квадратна рака.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ