• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Екена мелница 14 W 42 H Timberthane Rough Cedar Vertical Fau Wood Нефункционален гејбл, прогласен тен, предводен тен

Екена мелница 14 W 42 H Timberthane Rough Cedar Vertical Fau Wood Нефункционален гејбл, прогласен тен, предводен тен

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Faux Vood Gable Vents нуди автентичен изглед на вистински производ од дрво, без одржување што може да дојде со дрво. Достапни во најразлични реални текстури од дрво, овие отвори за отвори можат да создадат и декоративен акцент и да овозможат номинален проток на воздух. Подготвени за бојадисување или дамка од гел, тие се достапни во разновиден спектар на форми, големини и текстури од дрво. Додадете декоративен допир на вашиот Gable, со еден од нашите лесни за инсталирање на отвори за дрво за лов на дрво! Вентилото за гејпти за дрво се направени од долготрајниот уретан. Достапно во различни големини и форми. Нуди реална текстура на дрво, без одржување на дрво. Пристигнува подготвени за сликање или фиксна завршница. Лесен и лесен за инсталирање. Додадете карактер и автентичен допир, со отвори за венчавки од дрво.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ