• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Desireелбата - 4G паметен телефон - RAM меморија 1. GB Внатрешна меморија GB - слот за microsd - LCD дисплеј - 4,7 - Пиксели - MP на задната камера - пратеник на предната камера - Verizon - Сте

Desireелбата - 4G паметен телефон - RAM меморија 1. GB Внатрешна меморија GB - слот за microsd - LCD дисплеј - 4,7 - Пиксели

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

HTC Desire 526 - Стелм Црн - 4 G паметен телефон - 8 GB - Клучни карактеристики и придобивки од клучеви CDMA / GSM : Брилијантни двојни камера со најдобрата камера е оној во вашата рака. Добијте јасен удар со главна камера од 8 MP со автоматско фокусирање и видео снимка од 720p. Ставете се на сликата со селфи камера од 2 MP и снимање на видео од 720p . Брилијантни дисплеј ги прикажува вашите фотографии, видеа и многу повеќе како што требаше да се видат на живописен екран 4,7 "со детален приказ на QHD. Комбинирајте фотографии и видеа во забава 30 -Секунда видео-каша за споделување со едноставен допрете на екранот . Брилијантен искуство-пријателски HTC Blink Feed ги прикажува социјалните медиуми, новости, спортови и забавни ажурирања на едно место, без да отворите повеќе апликации. Доставени до вашиот телефон на Wi-Fi , објавите се достапни за читање во движење, дури и без план за податоци . Што е вклучено : HTC Desire 526. 2000 m Ah Батерија. USB кабел, адаптер за напојување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ