• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Шуплина Дрво Ламинат Брод Весла-фт

Шуплина Дрво Ламинат Брод Весла-фт

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Ако сакате да остварите поголем профит со Континуирани Весла без проблеми, Тогаш бвл-СУ е веслото за купување. Лесен и економичен Со црвен Зафат за Напојување се некои од карактеристиките што му овозможија На овој модел да го постави Американскиот стандард за весла. Лесен и економичен. Димензии на сечилото : 5 "х 21". Димензии На Вратило : На Зафат : 1 3/8", На Грлото : 1 3/8". Должина : 6 '0". Ламинирано дрво.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ