• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Куќа На Дулитл, ХОД151, Контемпо Биро Рампа, Секој, Теал, Сина

Куќа На Дулитл, ХОД151, Контемпо Биро Рампа, Секој, Теал, Сина

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Рециклирани Контемпо Биро рампа карактеристики нови око-пријатен меки бои и графика. Датирани страници за планирање се движат 12 месеци од јануари до декември. Формат од една страница месечно вклучува дневни блокови, распоред од недела до сабота, нумерирани недели, броење денови/денови што остануваат и целогодишен референтен календар долж дното. Големите, лесно владеени дневни блокови се 3" х 2 " за уредни нотации и обезбедуваат многу простор за белешки. Месечните страници се врзани и перфорирани на врвот со врзување со сина кожа. Два соодветни, армирани агли на иверица држат хартија на место цела година. Сертифицираната хартија FSC се печати со мастила на база на соја и се прави со висок процент на рециклирани влакна по потрошувачите. Куќа На Дулитл Контемпо Биро Рампа, Теал, Сино Лесно на очите со суптилно печатење во боја на светло и 3-Д заоблена графика. Врзани и перфорирани на врвот со соодветни агли. Целогодишен референтен календар за идно планирање. Владееше белешки област за важни, непланирани потсетници. Печатени на 100% рециклирана хартија по потрошувачите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ