• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гуава праска миризлива wa се топи, мириси, 2. мл

Гуава праска миризлива wa се топи, мириси, 2. мл

 
DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Миризливите восок од миризливи миризливи восок од 2,5 мл. Миризливите восочни мириси на праска од 2,5 мл. Тие се идеални за ширење на релаксирачки мирис и добредојдена атмосфера во текот на вашиот дом. Едноставно распарчете го парчето и додајте го на омилениот електричен восок потопла. (Восок потопло продаден одделно) миризливи восочни миризливи миризливи восоци, 5-пакувања : . Високо мирисен. Објавува смирувачки миризлив мирис. Заменете го восокот се топи кога мирисот го нема. Лесно чистење. Нема остаток на пламен или суп. Восокот може да се рециклира или повторно да се користи. Користете со електричен восок потопло. Асортиман на миризливи миризливи восок се топи и восочни топи на топи на располагање. Инструкции : Ставете восочна коцка во садот за електричен восок потопла, приклучете го потопло, вклучете го прекинувачот и уживајте во мирисот. За отстранување на восок, исклучете ги потопло и ставете памучни топки за да ги апсорбирате. Откако ќе се излади на допир, извадете ги памучните топчиња и избришете чиста чиста со сува крпа . чувајте на ладно место. Восокот ќе се стопи кога ќе се загрее. Може да дамкаат ткаенини и површини. Може да предизвика иритација на кожата. Избегнувајте продолжен контакт со кожата. Не додавајте вода во восок. По топењето, восокот може да се чува во контејнер за повторна употреба. Состојки : восок, мирис. Чувајте не подалеку од деца и домашни миленици. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : За употреба само со восочни загревачи кои се во согласност со UL STD 283.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ