• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гвонг Креативно Пиење Вино Мора Англиски Коцки Игри Коцкање Возрасни Пијалок Одлучувач

Гвонг Креативно Пиење Вино Мора Англиски Коцки Игри Коцкање Возрасни Пијалок Одлучувач

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Спецификации : . Креативни англиски букви печатење коцки. Добар гаџет за забава!. Име На Предметот : Коцки. Материјал : Акрилик. Карактеристики : Креативен, Додаток За Забава, Забава. Големина : 2,5 мм х 2,5 мм х 2,5 мм/0,10 "х 0,10" х 0,10 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Коцки ве Молиме контактирајте не за подобро решавање на сите проблеми пред да оставите неутрални или негативни повратни информации. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со услуги на клиентите. Креативни англиски букви печатење коцки. Добар гаџет за забава!. Акрилик. Коцки. Креативен, Партиски Додаток, Забава.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ