• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Sumn Industries Holiday Garden Gnomes Season Holly Weping Tree Sainting Meatallic Gold Floating Framed Canvas Print Wall Art, Design By Heatherlee Chan

Sumn Industries Holiday Garden Gnomes Season Holly Weping Tree Sainting Meatallic Gold Floating Framed Canvas Print Wall Art,

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација за дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : растение; дрво; камион; возило; транспорт; автомобил; автомобил; лист; цветен дизајн; шема;. Дизајн од Хедерле Чан.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ