• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ступел Индустрии Модерни Земјоделски Култури Апстрактно Небо Се Врти Сликарство Со Шема Млаз Црно Пловечко Платно Печатење Ѕидна Уметност, Дизајн На Бен Ман

Ступел Индустрии Модерни Земјоделски Култури Апстрактно Небо Се Врти Сликарство Со Шема Млаз Црно Пловечко Платно Печатење Ѕидна

 
DEN 1055.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво Со Ступел Индустрии Врамени Пловечки Платно Ѕид Декор. Нашето врвно рачно испружено платно е безбедно монтирано во цврста лесна рамка. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на пловечки уметнички дела. Димензии : 16 х 1,5 х 20. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашата покачена Рамка Со Дебелина од 1,5 инчи Е совршено надополнување на Нашата Ѕидна Уметност во стилот на платно. Ние користиме само најквалитетни мастила во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено преку издржлива дрвена основа, а потоа безбедно монтирано во Модерна Рамка За Кутии. Уметничкото Дело Се Однесува На : Модерна Уметност; Сликарство; Фарма. Дизајн од бен Ман.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ