• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ДЕЛОВИ СИНГ СОВЕТ МАС ТУРТ Пливање океански живот графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Шерон Ли

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ДЕЛОВИ СИНГ СОВЕТ МАС ТУРТ Пливање океански живот графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна

 
DEN 911.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 24 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : желка; Морски живот; Животно; Влекачи; Морска желка; Желка; Образец; Добредојдовте. Дизајн од Шерон Ли.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ