• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тропски букет со Плумерија Лупин Палми лисја врамени сликарски платно уметнички принт

Тропски букет со Плумерија Лупин Палми лисја врамени сликарски платно уметнички принт

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој исклучителен тропски букет со Lupine Plumeria Palm Lise Rramed Canvas Art носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наши печати за платно на ликовна уметност Giclee се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталиран во рамка што лебди од дрво. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот. Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија чувство . Премиум квалитетен памучен платно . пристигнува подготвени да висат на wallидот. Карактеристики : Стил : Традиционален. Тема : Цветни,. Боја : Зелена.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ